-Regulamin usługi opieka nad grobami-

Definicje

  • Regulamin - niniejszy regulamin usług.
  • CDP - chelmskidompogrzebowy
  • Usługa opieki nad grobami - wszystkie usługi świadczone przez CDP.

Oferta

Ilość produktów i usług oferowanych przez CDP jest zmienna w czasie. Wszystkie usługi są wykonywane na zamówienie, po wcześniejszym opłaceniu.

CDP zastrzega sobie możliwość odwołania, lub ograniczenia części oferty, organizowania oraz odwoływania akcji promocyjnych, oraz zmian asortymentu i cen towarów bez podania przyczyny.

Zamówienia

Zamawiane produkty są przyjmowane według kolejności zgłoszeń. Zamówienia można składać 24 godziny na dobę przez cały rok, 7 dni w tygodniu. W przypadku większych zamówień CDP zastrzega sobie prawo do realizacji ich w dłuższym okresie czasu niż określony w regulaminie (po uprzednim poinformowaniu Klienta drogą kontaktu – e-mail, telefon, inne).

Zamówienie jest uznane za ważne tylko jeśli formularz zamówienia został prawidłowo wypełniony przez Klienta i wysłany przy wykorzystaniu możliwych form kontaktu zawartych na stronach Sklepu.

CDP zastrzega sobie prawo do odmowy realizacji zamówienia, które zawiera niekompletne dane takiej jak: niepoprawny adres wysyłkowy, brak adresu e-mail, niezbędny do zrealizowania zamówienia, brak numeru telefonu kontaktowego. Również zamówienia, które nie zostaną opłacone w terminie 7 dni roboczych od dnia ich złożenia będą uznawane za nieaktualne i nie będą realizowane, chyba że indywidualne ustalenia między Klientem a CDP stanowią inaczej.

Czas realizacji zamówienia jest to czas od zaksięgowania wpłaty na naszym koncie.

Reklamacje

W przypadku ewentualnej reklamacji należy kontaktować się ze CDP i ustalić jej zakres.

Płatności

Za zamówione usługi można dokonać płatności w formie:

  • Przedpłata na konto.
  • Płatność online.

Anubis s.c. Usługi Pogrzebowe J.L. Łukowiec
22-100 Chełm ul. Szpitalna 49
BGZ S.A. SWIFT GOPZPLPW o/Chełm
IBAN-PL 35 2030 0045 1110 0000 0104 9500

Bezpieczną obsługę transakcji zapewnia serwis przelewy24.pl.